Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
Sabtu - 25 Februari 2017
  • Instagram
  • facebook
  • twitter
Pejabat Am Dekan

Pejabat Timbalan Pendaftar

NAMA En. Mohd Aris Fadzilah Abdullah
JAWATAN Timbalan Pendaftar
EMEL mafad@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2323
NAMA Puan Wan Malini Wan Mahzan
JAWATAN Setiausaha
EMEL malini@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2323

Unit Sumber Manusia

NAMA Puan Norlidar Hj Mohd Adnan
JAWATAN Penolong Pegawai Tadbir
EMEL norlidar@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2713
NAMA En. Homaydi Sakdullah
JAWATAN Pembantu Tadbir
EMEL homaydi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2588
NAMA En. Mustamam Musa
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL mustamam@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2320
NAMA Cik Suzana Mohd Sahami
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL suzana_mohd@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2698

Unit Kewangan

NAMA Puan Siti Fatimah Mohamed
JAWATAN Pembantu Tadbir
EMEL ctfm@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2320
NAMA Puan Nurul Fareena Jasli
JAWATAN Pembantu Tadbir
EMEL fareena.jasli@gmail.com
TELEFON 03 8947 2320
NAMA Puan Norzahira Zakariah
JAWATAN Pembantu Awam
EMEL zahira_zakariah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2320

Unit Pengurusan Aset & Stor

NAMA En. Mohamad Adli Ghani
JAWATAN Pembantu Tadbir
EMEL m.adli_ghani@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2698

 

Unit Teknikal

NAMA En. Saiful Azhar mohamed Yusof
JAWATAN Penolong Jurutera
EMEL saz_my@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2345
NAMA Puan NurZuhaina Mohamed
JAWATAN Penolong Jurutera
EMEL nurzuhaina@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2426
NAMA En. Mohd Azuan Ramli
JAWATAN Penolong Jurutera
EMEL mr_azuan@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2345
NAMA En. Mohd Muazammil Azman
JAWATAN Penolong Jurutera
EMEL muazammil@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2345

 

Unit Penyelenggaraan & Landskap

 

NAMA En. Ahmad Shafiei Zamri
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL asz@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2345
NAMA En. Suhaimi Abdul Rahman
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL suhaimiar@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2773
NAMA En. Balakrisnan Ramasamy
JAWATAN Pembantu Am Pejabat
EMEL balakr@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2345
NAMA En. Tarmizi Abdullah
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL tarmizia@upm.edu.my
TELEFON  
NAMA En. Mohd Saroji Sharif
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL saroji@upm.edu.my
TELEFON  

 

Unit ITAV

NAMA En. Ahmad Fua'ad Alwi
JAWATAN Ahli Fotografi
EMEL ards@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2770
NAMA Puan Farizan Malek
JAWATAN Pembantu Penerbitan
EMEL farizanm@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2770

Unit Pengurusan Makmal

NAMA Puan Shamala Devi Subramaniam
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL maladevi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2580
NAMA Puan Nurul Munirah Manan
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
EMEL n_munirah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2765
NAMA Puan Nor Aidah Abdullah
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
EMEL abaidah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2765

Unit Pengurusan Kenderaan

../../stream/index.php?cmd=im.thumb&path=%7B0%7D/fpsk/PejAmDekan/AndrySopian.jpg&u=35500
NAMA En. Andry Sophian Adris
JAWATAN Pembantu Tadbir
EMEL andry@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2588
NAMA En. Mohd Nasir Ramli
JAWATAN Pembantu Tadbir
EMEL mnasir@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2588
NAMA En. Nakha Zarudin Hassan
JAWATAN Pemandu
EMEL nakha@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2778
NAMA En. Razelan Bejo
JAWATAN Pemandu
EMEL razelan_bejo@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2778
NAMA En. Badrul Mahat
JAWATAN Pemandu
EMEL m_badrul@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2778
NAMA En. Aris Abdul Latif
JAWATAN Pemandu
EMEL m_aris@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2778
NAMA En. Kamal Kamarudin
JAWATAN Pemandu
EMEL k_kamal@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2778
NAMA En. Jalalludin Mohd Amin
JAWATAN Pemandu
EMEL jalalludin@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2778
NAMA En. Mohd Rosli Shahar
JAWATAN Pemandu
EMEL mrosli_s@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2778
NAMA En. Norhaszairi Hashim
JAWATAN Pemandu
EMEL norhaszairi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2778
NAMA En. Mohd Qairulmirza Ramly
JAWATAN Pemandu
EMEL qairulmirza@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2778
NAMA En. Mohd Arif Mat
JAWATAN Pemandu
EMEL arif@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2778
NAMA En. Mohd Khalizan Mohd Sikas
JAWATAN Pemandu
EMEL khalizan@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2778
NAMA En. Khairul Ismail juari
JAWATAN Pemandu
EMEL khairul_j@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2778
NAMA En. Ahmad Jasni Mat Jazid
JAWATAN Pemandu
EMEL ahmadjasni@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2778
NAMA En. Azahar Hamad
JAWATAN Pemandu
EMEL h_azahar@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2778

 

Kemaskini Terakhir : Fri, 06 Jan 2017 (suzana_mohd)


Pejabat Timbalan Pendaftar
Aras 3, Blok Pentadbiran
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2323
Faksimili  

Unit Sumber Manusia
Aras 3, Blok Pentadbiran
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2713/2578
Faksimili  

Unit Pentadbiran
Aras 3, Blok Pentadbiran
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2300
Faksimili  

Unit Kewangan
Aras 3, Blok Pentadbiran
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2320
Faksimili  

Unit Pengurusan Aset & Stor
Aras 3, Blok Pentadbiran
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2320
Faksimili  

Unit Penyelenggaraan
Aras Bawah, Blok Pentadbiran
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2777/2345
Faksimili  

Unit ITAV
Aras 3, Blok Pentadbiran
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2773/2770
Faksimili  

Unit Kenderaan
Aras Bawah, Blok Perpustakaan
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2778
Faksimili  

Unit Pengurusan Makmal
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2572/2765/2580
Faksimili  

Unit Kebersihan & Landskap
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2588
Faksimili  

Unit Haiwan
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2692
Faksimili  

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017