Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
Isnin - 27 Februari 2017
  • Instagram
  • facebook
  • twitter
Staf Akademik
KETUA JABATAN
NAMA Prof. Madya Dr. Norhafizah Mohtarrudin
JAWATAN Profesor Madya(Perubatan)
DISIPLIN Histopatologi
EMEL norhafizahm@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2383

PROFESOR
NAMA Prof. Dr. Seow Heng Fong
JAWATAN Profesor
DISIPLIN Imunologi
EMEL shf@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2387

PROFESOR MADYA
NAMA Prof. Madya Dr. Maha Abdullah
JAWATAN Profesor Madya
DISIPLIN Imunologi
EMEL maha@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2375
NAMA Prof. Madya Dr. Sharmili Vidyadaran
JAWATAN Profesor Madya
DISIPLIN Imunologi
EMEL sharmili@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2376
NAMA Prof. Madya Dr. Zalinah Ahmad
JAWATAN Profesor Madya
DISIPLIN Patologi Kimia
EMEL zalinah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2454
NAMA Prof. Madya Dr. Rajesh Ramasamy
JAWATAN Profesor Madya
DISIPLIN Imunologi
EMEL rajesh@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2377

PENSYARAH KANAN
NAMA Dr. Eusni Rahayu Mohd Tohit
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
DISIPLIN Hematologi
EMEL eusni@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2379
NAMA Dr. Zainina Seman
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
DISIPLIN Hematologi
EMEL zainina@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2380
NAMA Dr. Faridah idris
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
DISIPLIN Hematologi
EMEL i_faridah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2378
NAMA Dr. Sabariah Md Noor
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
DISIPLIN Hematologi
EMEL md_sabariah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2761
NAMA Dr. Lai Mei I
JAWATAN Profesor Madya
DISIPLIN Hematologi
EMEL lmi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2494
NAMA Dr. Huzlinda Hussin
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
DISIPLIN Histopatologi
EMEL huzlinda@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2781
NAMA Dr. Lee Bang Rom
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
DISIPLIN Histopatologi
EMEL leebang@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2388
NAMA Dr. Maizaton Atmadini Abdullah
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
DISIPLIN Histopatologi
EMEL maizaton@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2391
NAMA Dr. Razana Mohd Ali
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
DISIPLIN Histopatologi
EMEL razanamo@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2384
NAMA Dr. Fauzah Abd Ghani
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
DISIPLIN Histopatologi
EMEL fauzah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2382
NAMA Dr. Intan Nureslyna Samsudin
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
DISIPLIN Patologi Kimia
EMEL intanlyna@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2374
NAMA Dr. Subashini C. Thambiah
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
DISIPLIN Patologi Kimia
EMEL subashini@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2779
NAMA Dr. Ho Kok Lian
JAWATAN Pensyarah
DISIPLIN Patologi Kimia
EMEL klho@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2729
NAMA Dr. Masriana Hassan
JAWATAN Pensyarah
DISIPLIN Imunologi
EMEL masriana@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2381

PENSYARAH
NAMA Dr. Siti Yazmin Zahari Sham
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
DISIPLIN Patologi Kimia
EMEL sitiyazmin@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 0000
NAMA Dr. Ikmal Hisyam Bakrin
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
DISIPLIN Histopatologi
EMEL ikmalhisyam@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 0000
NAMA Dr. Hasni Mahayidin
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
DISIPLIN Imunologi
EMEL hasni_m@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2390
Kemaskini Terakhir : Thu, 27 Oct 2016 (mohdrizan)


Pejabat Am
Aras 1, Blok A (Akademik)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2392
Faksimili  

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017