Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
Sabtu - 25 Februari 2017
  • Instagram
  • facebook
  • twitter
Staf Akademik

Ketua Jabatan

NAMA Prof. Madya Dr. Latifah Saiful Yazan
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Sains Bioperubatan/Bioteknologi
EMEL latifahsy@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2308

Profesor

NAMA Prof. Dr. Daud Ahmad Israf Ali
JAWATAN Profesor
BIDANG Biologi Sel dan Imunologi
EMEL daudaia@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2337
NAMA Prof. Dr. Mohd Roslan Sulaiman
JAWATAN Profesor
BIDANG Fisiologi
EMEL mrs@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2346
NAMA Prof. Dr. Muhammad Nazrul Hakim Abdullah
JAWATAN Profesor
BIDANG Farmakologi
EMEL nazrulh@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2342
NAMA Prof. Dr. Patimah Ismail
JAWATAN Profesor
BIDANG Genetik
EMEL patimah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2314
NAMA Prof. Dr. Rozita Rosli
JAWATAN Profesor
BIDANG Biologi Molekul
EMEL rozita@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2497

Profesor Madya

NAMA Prof. Madya Dr. Cheah Yoke Kqueen
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Kejuruteraan Genetik dan Biologi Molekul
EMEL ykcheah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2343
NAMA Prof. Madya Dr. Chong Pei Pei
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Biokimia
EMEL cpp@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2302
NAMA Prof. Madya Dr. Mohd Nasir Mohd Desa
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Mikrobiologi
EMEL mnasir@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2344
NAMA Prof. Madya Dr. Sabrina Sukardi
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Fisiologi Pembiakan
EMEL sabrina@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2340
NAMA Prof. Madya Dr. Zainul Amiruddin Zakaria
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Farmakologi/ Toksikologi
EMEL zaz@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2654
NAMA Prof. Madya Dr. Roslida Abd Hamid @ Abd Razak
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Farmakologi dan Toksikologi
EMEL roslida@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2341
NAMA Prof. Madya Dr. Syahrilnizam Abdullah
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Biologi Molekul 
EMEL syahril@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2423
NAMA Prof. Madya Dr. Thilakavathy Kuruppiah
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Biologi Molekul
EMEL thilathy@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2652
NAMA Prof. Madya Dr. Abdah Md Akim
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Biokimia
EMEL abdah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2301

Pensyarah Kanan

NAMA Dr. Ahmad Akira Omar Farouk
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Sains Farmaseutikal
EMEL ahmadakira@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2574
NAMA Dr. Enoch Kumar Perimal
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Fisiologi
EMEL enoch@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2774
NAMA Dr. Fezah Othman
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Farmakologi dan Toksikologi
EMEL fezah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2333
NAMA Dr. Huzwah Khaza'ai
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Biokimia
EMEL huzwah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2436
NAMA Dr. Manraj Singh Cheema
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Toksikologi
EMEL manraj@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2660
NAMA Dr. Mohd Khairi Hussain
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Farmakologi
EMEL khairi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2338
NAMA Dr. Nur Fariesha Md Hashim
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Radiobiologi/Fisiologi
EMEL nurfariesha@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2358
NAMA Dr. Seri Narti Edayu Sarchio
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Imunologi
EMEL serinarti@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2538
NAMA Dr. Sharifah Sakinah Syed Alwi
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Biokimia
EMEL sh_sakinah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2358
NAMA Dr. Siti Farah Md Tohid
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Farmakologi dan Toksikologi
EMEL sitifarah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2358
NAMA Dr. Suhaili Abu Bakar @ Jamaludin
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Genetik Manusia
EMEL suhaili_ab@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2306
NAMA Dr. Tham Chau Ling
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Isyarat Sel/Biologi Sel
EMEL chauling@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2337
NAMA Dr. Ahmad Bustamam Hj Abdul
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Patologi Kimia
EMEL abustamam@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2111
NAMA Dr. Hasiah Abd. Hamid
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Toksikologi
EMEL hasiah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2307
NAMA Dr. Tengku Azam Shah Tengku Mohamad
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Anatomi Manusia
EMEL azamshah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2335
NAMA Dr. Zulkefley Othman
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Biologi Molekul
EMEL zulkefley_os@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2358
NAMA Dr. Norshariza Nordin
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Biologi Molekul
EMEL shariza@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2650
NAMA Dr. Abhimanyu Veerakumarasivam
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Biologi Molekul
EMEL abhimanyu@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2646
NAMA Dr. Ling King Hwa
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Biologi Molekul
EMEL lkh@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2564
NAMA Dr. Mok Pooi Ling
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Biologi Molekul
EMEL pooi_ling@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2695
NAMA Dr. Chau De Ming
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Biologi Molekul
EMEL deming@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2473
NAMA Dr. Hanis Hazeera Harith
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Biologi Sel & Imunologi
EMEL hanishazeera@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2358
NAMA Dr. Melati Khalid
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Neurosains
EMEL melati@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2358

Pensyarah

NAMA Puan Elysha Nur Ismail
JAWATAN Pensyarah
BIDANG Vaksin Rekombinan
EMEL elysha@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2768
NAMA Cik Armania Nurdin
JAWATAN Pensyarah
BIDANG Farmakologi dan Toksikologi
EMEL armania@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2358

Tutor

NAMA Cik Hasni Idayu Saidi
JAWATAN Tutor
BIDANG Biostatistik
EMEL hasniidayu@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2358
NAMA Puan Noraina Muhamad Zakuan
JAWATAN Tutor
BIDANG Fisiologi
EMEL noraina@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2358
NAMA Cik Nurshahira Sulaiman
JAWATAN Tutor
BIDANG Mikrobiologi
EMEL nurshahira@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2763
NAMA Cik Nurul Akmaryanti Abdullah
JAWATAN Tutor
BIDANG Biologi Sinaran
EMEL nurulakmar@upm.edu.my
TEL. 03 8947 2573
Kemaskini Terakhir : Thu, 17 Nov 2016 (mfadzlee)


Pejabat Am
Aras Bawah, Blok D (Akademik)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2303
Faksimili  

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017