Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
Sabtu - 25 Februari 2017
  • Instagram
  • facebook
  • twitter
Staf Sokongan

Pengurusan & Profesional

NAMA Mohd Hasrul Adzhar bin Hassan
JAWATAN Pegawai Sains
LOKASI Makmal Anestesiologi, Aras 6, Blok Makmal C
EMEL m_hasrul@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2693
NAMA Ummu Nasyihin Razali
JAWATAN Jururawat
LOKASI Pejabat Am Surgeri, Aras 4
EMEL ummunasyihin@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2667
NAMA Zeelawani Mohd Said
JAWATAN Jururawat
LOKASI Pejabat Am Surgeri, Aras 4
EMEL zeelawani@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2667

Pegawai Pelaksana

NAMA Arma Lysa bt Abd Jalil
JAWATAN Jururawat
LOKASI Pejabat Am Surgeri, Aras 4
EMEL arma_lysa@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2667
NAMA Azura bt Bakar
JAWATAN Jururawat
LOKASI Pejabat Am Surgeri, Aras 4
EMEL azura_bakar@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2667
NAMA Nur Fazliana Yuhaida Malek
JAWATAN Jururawat
LOKASI Pejabat Am Surgeri, Aras 4
EMEL nurfazliana@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2667
NAMA Halijah bt Ahmad
JAWATAN Jururawat
LOKASI Pejabat Am Oftalmologi, Aras 2
EMEL halijahahmad@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2456
NAMA Khairol Izhar bin Zakaria
JAWATAN Jururawat
LOKASI Pejabat Am Surgeri, Aras 4
EMEL hairolizhar@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2667
NAMA Mohamad Zairi bin Abd Rahim
JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O)
LOKASI Pejabat Am Surgeri, Aras 4
EMEL mzairi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2667
NAMA Mohd Saifulrizal bin Anan
JAWATAN Pembantu Operasi
LOKASI Makmal Anestesiologi, Aras 6, Blok Makmal C
EMEL mohdsaifulrizal@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2693
NAMA Muhamad Zhafran bin Mohd Zain
JAWATAN Juruteknik Perubatan
LOKASI Pejabat Am Otorinolaringologi, Aras G
EMEL mzhafran_mz@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2360
NAMA Nor Abriezah bt Muhammad Pauzi
JAWATAN Jururawat
LOKASI Pejabat Am Surgeri, Aras 4
EMEL norabriezah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2667
NAMA Nornaziah bt Haidzir
JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O)
LOKASI Pejabat Am Otorinolaringologi, Aras G
EMEL nornaziah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2360
NAMA Nurul Azmeera bt Zamali
JAWATAN Jururawat
LOKASI Pejabat Am Surgeri, Aras 4
EMEL azmeera@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2667
NAMA Siti Salmi bt Mohd Idris
JAWATAN Jururawat
LOKASI Pejabat Am Surgeri, Aras 4
EMEL sitisalmi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2667
NAMA Siti Norbaya bt Jamaluddin
JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O)
LOKASI Pejabat Am Surgeri, Aras 4
EMEL snorbaya@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2667
NAMA Nurhaliza Mohd Azani
JAWATAN Jururawat
LOKASI Pejabat Am Surgeri, Aras 4
EMEL nhaliza@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2667
NAMA Fatin Athirah Abdul Aziz
JAWATAN Jururawat
LOKASI Pejabat Am Otorinolaringologi, Aras G
EMEL fatin_athierah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2360
NAMA Mogana Visanathan
JAWATAN Pembantu Awam
EMEL mogana@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2667
Kemaskini Terakhir : Sat, 03 Oct 2015 (m_hasrul)


Pejabat Am
Aras 4, Blok B (Akademik)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2667
Faksimili  

Makmal Anestesiologi
Aras 6, Blok C (Makmal)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2693
Faksimili  

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017