Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
Sabtu - 25 Februari 2017
  • Instagram
  • facebook
  • twitter
Staf Akademik

Ketua Jabatan 

NAMA Prof. Madya Dr. Rukman Awang Hamat
JAWATAN Profesor Madya (Perubatan) / Ketua Jabatan
BIDANG Mikrobiologi Klinikal
EMEL rukman@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2369

Profesor

NAMA Prof. Dr. Zamberi Sekawi
JAWATAN Profesor (Perubatan) /
Timbalan Dekan (Akademik Perubatan)
BIDANG Mikrobiologi Klinikal
EMEL zamberi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2608

Profesor Madya

NAMA Prof. Madya Dr. Malina Osman
JAWATAN Profesor Madya (Perubatan)
BIDANG Kesihatan Tropika / Parasitologi
EMEL malinaosman@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2372
NAMA Prof. Madya Dr. Syafinaz Amin Nordin
JAWATAN Profesor Madya (Perubatan)
BIDANG Mikrobiologi Klinikal
EMEL syafinaz@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2478
NAMA Prof. Madya Dr. Vasantha Kumari Neela
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Mikrobiologi Perubatan
EMEL vasantha@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2507

Pensyarah Perubatan Kanan

NAMA Dr. Niazlin Mohd Taib
JAWATAN Pensyarah Perubatan Kanan
BIDANG Mikrobiologi Klinikal
EMEL niazlin@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2364
NAMA Dr. Siti Norbaya Masri
JAWATAN Pensyarah Perubatan Kanan
BIDANG Mikrobiologi Perubatan
EMEL sitinorbaya@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2370

Pensyarah Kanan

NAMA Dr. Chee Hui Yee
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Virologi Perubatan
EMEL cheehy@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2576
NAMA Dr. Azmiza Syawani Jasni
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Bakterialogi Perubatan
EMEL azmiza@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2571
NAMA Dr. Leslie Than Thian Lung
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Biologi Molekul
EMEL leslie@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2373
NAMA Dr. Ngah Zasmy Unyah
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Parasitologi & Entomologi Perubatan
EMEL ngah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2505
NAMA Dr. Roslaini Abd. Majid
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Parasitologi & Entomologi Perubatan
EMEL roslaini@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2488
NAMA Dr. S. Suresh Kumar
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Bakteriologi Perubatan
EMEL suresh@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2371

Pensyarah Perubatan

NAMA Dr. Rosni Ibrahim
JAWATAN Pensyarah Perubatan
BIDANG Mikrobiologi Klinikal
EMEL rosni.ibrahim@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2363
NAMA Dr. Tengku Zetty Maztura Tengku Jamaluddin
JAWATAN Pensyarah Perubatan
BIDANG Kawalan Jangkitan
EMEL tengkuzetty@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2514
NAMA Dr. Siti Zulaikha Zakariah
JAWATAN Pensyarah Perubatan
BIDANG Mikrobiologi Klinikal
EMEL zulaikha@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2479

Pensyarah (Pelatih)

NAMA Pn. Norashiqin Misni
JAWATAN Tutor
BIDANG Parasitologi & Entomologi Perubatan
EMEL norashiqin@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2365
NAMA Pn. Nur Raihana Ithnin
JAWATAN Tutor
BIDANG Parasitologi & Entomologi Perubatan
EMEL raihana@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2728

Pasca Doktoral

NAMA Dr. Chin Voon Kin
JAWATAN Pasca Doktoral
BIDANG Parasitologi & Entomologi Perubatan
EMEL chinvoonkin@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2365
Kemaskini Terakhir : Wed, 18 Jan 2017 (h_zainal)


Pejabat Am
Aras 1, Blok D (Akademik)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2365
Faksimili  

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017