Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
Isnin - 27 Februari 2017
  • Instagram
  • facebook
  • twitter
Staf Akademik

Ketua Jabatan

NAMA Prof. Madya Dr. Mohamad Taufik Hidayat Baharuldin
JAWATAN Profesor Madya(Ketua Jabatan)
BIDANG Fisiologi
EMEL taufikb@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2331

Profesor

NAMA Prof. Dr. Fauziah Othman
JAWATAN Profesor
BIDANG Anatomi Manusia
EMEL fauziah@upm.edu.my
TELEFON  03-8947 2315

Profesor Madya

NAMA Prof. Madya Dr. Rusliza Basir
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Farmakologi
EMEL rusliza@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2448
NAMA Prof. Madya Datin Dr. Sharida Fakurazi
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Farmakologi
EMEL sharida@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2352
NAMA Prof. Madya Dr. Mohamad Aris Mohd Moklas
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Anatomi Manusia
EMEL aris@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2783
NAMA Prof. Madya Dr. Mohamad Taufik Hidayat Baharuldin
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Fisiologi
EMEL taufikb@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2356
NAMA Prof. Madya Dr. Cheah Pike See
JAWATAN Profesor Madya
BIDANG Anatomi Manusia
EMEL cheahpikesee@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2355

Pensyarah Kanan

NAMA Dr. Che Norma Mat Taib
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Anatomi Manusia
EMEL chenorma@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2319
NAMA Dr. Nizar Abd Manan
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Farmakologi
EMEL nizar@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2767
NAMA Dr. Muhammad Zulfadli Mehat
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Farmakologi
EMEL m_zulfadli@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2782
NAMA Dr. Sandra Maniam
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Farmakologi
EMEL sandra@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2322
NAMA Dr. Siti Khadijah Adam
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Farmakologi
EMEL sk.adam@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2354
NAMA Dr. Yong Yoke Keong
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Fisiologi
EMEL yoke_keong@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2769
NAMA Dr. Hasnah Bahari
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Fisiologi
EMEL haba@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2769
NAMA Dr. Hafizah Abdul Hamid
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG Fisiologi
EMEL a_hafizah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2353

Pensyarah Perubatan

NAMA Dr. Rafidah Hod
JAWATAN Pensyarah Perubatan
BIDANG Fisiologi dan Pendidikan Perubatan
EMEL rafidahhod@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2452
NAMA Dr. Thandar Ei
JAWATAN Pensyarah Perubatan
BIDANG Fisiologi
EMEL thandar.e@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2330

Pensyarah Perubatan (Pelatih)

NAMA Dr. Azmah Sa'at
JAWATAN Pensyarah Perubatan (Pelatih)
BIDANG Farmakologi
EMEL azmahsaat@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Nur Izah Ab Razak
JAWATAN Pensyarah Perubatan (Pelatih)
BIDANG Fisiologi
EMEL nurizah@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Nurul Hayati Mohamad Zainal
JAWATAN Pensyarah Perubatan (Pelatih)
BIDANG Fisiologi
EMEL mz_nurul@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Nurul Huda Mohd Nor
JAWATAN Pensyarah Perubatan (Pelatih)
BIDANG Anatomi Manusia
EMEL hudamohdnor@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Razif Abas @ Buang
JAWATAN Pensyarah Perubatan (Pelatih)
BIDANG Anatomi Manusia
EMEL razifabas@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2479
NAMA Dr. Siti Fadziyah Mohamad Asri
JAWATAN Pensyarah Perubatan (Pelatih)
BIDANG Anatomi Manusia
E-MEL fadziyah@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Safuura Salihan
JAWATAN Pensyarah Perubatan (Pelatih)
BIDANG Fisiologi
EMEL safuraa@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Siti Noor Fathilah Ahmad Ariffin
JAWATAN Pensyarah Perubatan (Pelatih)
BIDANG Farmakologi
EMEL ct_fathilah@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Suryati Mohd Thani
JAWATAN Pensyarah Perubatan (Pelatih)
BIDANG Anatomi Manusia
EMEL th_suryati@upm.edu.my
TELEFON -

Tutor

NAMA Pn. Siti Saleha Masrudin
JAWATAN Tutor
BIDANG Anatomi Manusia
EMEL ct_saleha@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Pn. Haniza Hassan
JAWATAN Tutor
BIDANG Farmakologi
EMEL nizahassan@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Pn. Rosfayati Othman @ Jaffar
JAWATAN Tutor
BIDANG Fisiologi
EMEL rosfayati@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Cik Siti Raudzah Mohamad Kamal
JAWATAN Tutor
BIDANG Anatomi Manusia
EMEL raudzah@upm.edu.my
TELEFON -
Kemaskini Terakhir : Fri, 27 Jan 2017 (zimah)


Pejabat Am
Aras Bawah, Blok A (Akademik)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2330
Faksimili  

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017