Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
Isnin - 27 Februari 2017
  • Instagram
  • facebook
  • twitter
Staf Akademik

Ketua Jabatan

NAMA Prof. Dr. Manohar Arumugam
JAWATAN Profesor (Perubatan) / Ketua Jabatan
BIDANG Perubatan
EMEL a_manohar@upm.edu.my
TEL. 03 8947 2635

Profesor (Perubatan)

NAMA Prof. Dr. Sharifah Roohi Syed Waseem Ahmad
JAWATAN Profesor (Perubatan)
BIDANG Perubatan
EMEL sharoohi@upm.edu.my
TEL. 03 8947 2638

Profesor Madya (Perubatan)

NAMA Prof. Madya Dr. Anand Sobhraj Devnani
JAWATAN Profesor Madya (Perubatan)
BIDANG Ortopedik
EMEL anandsd@upm.edu.my
TEL. 03 8947 2629
NAMA Prof. Madya Dr. Mohd Nizlan Mohd Nasir
JAWATAN Profesor Madya (Perubatan)
BIDANG Ortopedik
EMEL mnizlan@upm.edu.my
TEL. 03 8947 2631

Pensyarah (Perubatan)

NAMA Dr. Arifaizad Abdullah
JAWATAN Pensyarah Perubatan
BIDANG Perubatan
EMEL arifaizad@upm.edu.my
TEL. 03 8947 2623
NAMA Dr. Ashraf Hakim Ab Halim
JAWATAN Pensyarah Perubatan
BIDANG Perubatan
EMEL ashrafhakim@upm.edu.my
TEL. 03 8947 2632
NAMA Dr. Fahrudin Che Hamzah
JAWATAN Pensyarah Perubatan
BIDANG Ortopedik
EMEL fahrudinch@upm.edu.my
TEL. 03 8947 5555
NAMA Dr. Mohd Khairuddin Kandar
JAWATAN Pensyarah Perubatan
BIDANG Ortopedik
EMEL mkhairudin@upm.edu.my
TEL. 03 8947 2624
NAMA Dr. Paisal Hussin
JAWATAN Pensyarah Perubatan
BIDANG Perubatan
EMEL paisal@upm.edu.my
TEL. 03 8947 2625
NAMA Dr. Sanjiv Rampal Lekhraj
JAWATAN Pensyarah Perubatan
BIDANG Perubatan
EMEL sanjiv@upm.edu.my
TEL. 03 8947 2628
NAMA Dr. Vinod Kumar Perhakaran
JAWATAN Pensyarah Perubatan
BIDANG Perubatan
EMEL vinod@upm.edu.my
TEL. 03 8947 2627
NAMA Dr. Mazzre Bin Mahmod
JAWATAN Pensyarah Perubatan
BIDANG Perubatan
EMEL mazzre@upm.edu.my
TEL. 03 8947 2637


Pensyarah (Pelatih)

NAMA Dr. Lim Teck Siang
JAWATAN Pensyarah Perubatan (Pelatih)
BIDANG Ortopedik
EMEL teck_siang@upm.edu.my
TEL. 03 8947 2702
NAMA Dr. Mohd Hezery Harun
JAWATAN Pensyarah Perubatan (Pelatih)
BIDANG Ortopedik
EMEL hezery@upm.edu.my
TEL. 03 8947 2623
NAMA  Dr. Collin Looi Seng Kim
JAWATAN  Pensyarah Perubatan (Pelatih)
BIDANG  Ortopedik
EMEL  collinlooi@upm.edu.my
TEL.  03 8947 2300
NAMA  Dr. Mohd Shahril Bin Jaapar
JAWATAN  Pensyarah Perubatan (Pelatih)
BIDANG  Ortopedik
EMEL  
TEL.  03 8947 2584
 
NAMA  Dr. Johan Bin Kahar
JAWATAN  Pensyarah Perubatan (Pelatih)
BIDANG  Ortopedik
EMEL  
TEL.  03 8947 2584
Kemaskini Terakhir : Wed, 02 Nov 2016 (amirah.k)


Pejabat Am
Aras 4, Blok A (Akademik)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2367
Faksimili  

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017