Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
Isnin - 27 Februari 2017
  • Instagram
  • facebook
  • twitter
Staf Akademik

Ketua Jabatan

NAMA Profesor Madya Dr. Ahmad Fazli Abdul Aziz
JAWATAN Profesor Madya (Perubatan) / Ketua Jabatan
BIDANG KARDIOLOGI
EMEL afazli@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2560

Profesor (Perubatan)

NAMA Profesor Dr. Hamidon Basri
JAWATAN Profesor (Perubatan)
BIDANG NEUROLOGI
EMEL hamidon@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2570

Profesor

NAMA Profesor Dr. Johnson Stanslas
JAWATAN Profesor
BIDANG FARMAKOLOGI DAN TERAPUTIK
EMEL rcxjs@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2310

Profesor Madya (Perubatan)

NAMA Profesor Madya Dr. Norashikin Shamsudin
JAWATAN Profesor Madya (Perubatan)
BIDANG DERMATOLOGI
EMEL shikin@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2555
NAMA Profesor Madya Dr. Christopher Lim Thiam Seong
JAWATAN Profesor Madya (Perubatan)
BIDANG NEFROLOGI
EMEL christopher@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2559
NAMA Profesor Madya Dr. Loke Seng Cheong
JAWATAN Profesor Madya (Perubatan)
BIDANG ENDOKRINOLOGI
EMEL lks@upm.edu.my
TELEFON -

Pensyarah (Perubatan)

NAMA Dr. Kartini Farah Abdul Rahim
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG DERMATOLOGI
EMEL kartinifar@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2557
NAMA Dr. Anisha Kaur Bhullar Kartar Singh
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG DERMATOLOGI
EMEL anisha@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. How Kang Nien
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG DERMATOLOGI
EMEL hkangnien@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Ng Ooi Chuan
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG ENDOKRINOLOGI
EMEL ngooi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2668
NAMA Dr. Muhammad Mikhail Joseph Anthony Abdullah
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG ENDOKRINOLOGI
EMEL jaa@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2669
NAMA Dr. Ooi Cheow Peng
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG ENDOKRINOLOGI
EMEL cheowpeng@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2741
NAMA Dr. Chieng Jin Yu
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG GASTROENTEROLOGI
EMEL jinyu@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Bahariah Khalid
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG HEMATOLOGI
EMEL bahariah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2566
NAMA Dr. Norzian Ismail
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG KARDIOLOGI
EMEL norziani@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2562
NAMA Dr. Foo Yoke Loong
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG KARDIOLOGI
EMEL yokeloong@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Anim Md. Shah
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG NEFROLOGI
EMEL animshah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2563
NAMA Dr. T. Kalaiselvam Thevandran
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG NEFROLOGI
EMEL kalaiselvam@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Nor Fadhlina Zakaria
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG NEFROLOGI
EMEL n_fadhlina@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2790
NAMA Dr. Hoo Fan Kee
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG NEUROLOGI
EMEL fan_kee@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2569
NAMA Dr. Wan Aliaa Wan Sulaiman
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG NEUROLOGI
EMEL wanaliaa@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2558
NAMA Dr. Liyana Najwa Inche Mat
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG NEUROLOGI
EMEL liyananajwa@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2483
NAMA Dr. Ummi Nadira Daut
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG RESPIRATORI
EMEL umminadira@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2568
NAMA Dr. Narisa Sulaiman Sahari
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG RHEUMATOLOGI
EMEL narisa@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2568
NAMA Dr. Sazlyna Mohd. Sazlly Lim
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG PENYAKIT BERJANGKIT
EMEL sazlyna@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2558
NAMA Dr. Iskasymar Itam @ Ismail
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG PERUBATAN KECEMASAN
EMEL iskasymar@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2791
NAMA Dr. Hakimah Mohammad Sallehuddin
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG GERIATRIK
EMEL drhakimah@upm.edu.my
TELEFON -

Pensyarah Pelatih (Perubatan)

NAMA Dr. Wan Zul Haikal Wan Zukiman
JAWATAN Pensyarah Pelatih (Perubatan)
BIDANG PERUBATAN DALAMAN
EMEL zulhaikal@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Anna Misya'il Abdul Rashid
JAWATAN Pensyarah Pelatih (Perubatan)
BIDANG PERUBATAN DALAMAN
EMEL annamisyail@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Janudin Baharin
JAWATAN Pensyarah Pelatih (Perubatan)
BIDANG PERUBATAN DALAMAN
EMEL janudin@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Loh Wei Chao
JAWATAN Pensyarah Pelatih (Perubatan)
BIDANG PERUBATAN DALAMAN
EMEL lohweichao@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Abdul Hanif Khan Yusof Khan
JAWATAN Pensyarah Pelatih (Perubatan)
BIDANG PERUBATAN DALAMAN
EMEL ahanifkhan@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Izwan Zuhrin Abdul Malek
JAWATAN Pensyarah Pelatih (Perubatan)
BIDANG PERUBATAN REHABILITASI
EMEL ewan_1999@upm.edu.my
TELEFON -
NAMA Dr. Mohd Tawfeq Mohd Noor
JAWATAN Pensyarah Pelatih (Perubatan)
BIDANG PERUBATAN DALAMAN
EMEL mohdtawfeq@upm.edu.my
TELEFON -

Pensyarah Kanan

NAMA Dr. Lim Chee Woei
JAWATAN Pensyarah Kanan
BIDANG FARMAKOLOGI DAN TOKSIKOLOGI
EMEL cheewoei@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2586
Kemaskini Terakhir : Tue, 03 Jan 2017 (nusrah)


Pejabat Am
Aras 3, Blok B (Akademik)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2568
Faksimili  03 8947 2759

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017