Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
Sabtu - 25 Februari 2017
  • Instagram
  • facebook
  • twitter
Staf Akademik
KETUA JABATAN
NAMA Dr. Zubaidah Jamil @ Osman
JAWATAN Pensyarah
BIDANG PSIKOLOGI KLINIKAL
EMEL zumilfa@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2541

PROFESOR
NAMA Profesor Dr. Sherina Mohd. Sidik
JAWATAN Profesor (Perubatan)
BIDANG PERUBATAN
EMEL sherina@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2530

PROFESOR MADYA
NAMA Profesor Madya Dr. Hamidin Awang
JAWATAN Profesor Madya (Perubatan)
BIDANG PSIKIATRI
EMEL hamidin@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2547
NAMA Profesor Madya Dr. Normala Ibrahim
JAWATAN Profesor Madya (Perubatan)
BIDANG PSIKIATRI
EMEL normala_ib@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2548
NAMA Profesor Madya Dr. Khin Ohnmar Naing @ Noorjan
JAWATAN Profesor Madya (Perubatan)
BIDANG PSIKIATRI
EMEL Khin@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2542

PENSYARAH KANAN
NAMA Dr. Nik Shaliza Hussin
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG PSIKIATRI
EMEL nshaliza@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2541
NAMA Dr. Zubaidah Jamil @ Osman
JAWATAN Pensyarah
BIDANG PSIKOLOGI KLINIKAL
EMEL zumilfa@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2550
NAMA Dr. Bharathi Vengadasalam
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG PSIKIATRI
EMEL bharathi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2551
NAMA Dr. Ang Jin Kiat
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG PSIKIATRI
EMEL jinkiat@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2546
NAMA Dr. Firdaus Mukhtar
JAWATAN Pensyarah
BIDANG PSIKOLOGI KLINIKAL
EMEL drfirdaus@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2543
NAMA Dr. Siti Irma Fadhilah Ismail
JAWATAN Pensyarah
BIDANG PSIKOLOGI KLINIKAL
EMEL irma@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2549
NAMA Dr. Aaron Fernandez
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG PSIKIATRI
EMEL aaron@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2554
NAMA Dr. Tan Kit-Aun
JAWATAN Pensyarah
BIDANG PSIKOLOGI PERKEMBANGAN
EMEL tanka@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2553
NAMA Dr. Ruziana Masiran
JAWATAN Pensyarah (Perubatan)
BIDANG PSIKIATRI
EMEL ruziana_m@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2541
NAMA Dr. Nor Sheereen Zulkefly
JAWATAN Pensyarah
BIDANG PSIKOLOGI KLINIKAL
EMEL sheereen@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2541

PENSYARAH PELATIH
NAMA Dr. Chong Seng Choi
JAWATAN Pensyarah Pelatih (Perubatan)
BIDANG PSIKIATRI
EMEL sengchoi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2541
NAMA Dr. Eugene Koh Boon Yau
JAWATAN Pensyarah Pelatih (Perubatan)
BIDANG PSIKIATRI
EMEL eugene@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2541
NAMA Dr. Beatrice Ng Andrew
JAWATAN Pensyarah Pelatih (Perubatan)
BIDANG PSIKIATRI
EMEL beatrice_andrew@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2541

Kandungan dikemaskini oleh Tn. Syed Izaharudden Syed Isa

Kemaskini Terakhir : Thu, 13 Oct 2016 (roslan_y)


Pejabat Am
Aras 3, Blok C (Akademik)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2541
Faksimili  

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017