Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
Sabtu - 25 Februari 2017
  • Instagram
  • facebook
  • twitter
Staf Sokongan

Pengurusan & Profesional

 
NAMA Noor Hamzani Farizan
JAWATAN Pegawai Sains
LOKASI Makmal Ortopedik
EMEL noor_hamzani@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2584

Pegawai Pelaksana

 
NAMA Noorhidayati Mohd. Desa
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
LOKASI Makmal Ortopedik
EMEL noorhidayati@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2584
NAMA Norul Ariffah Bt Md. Nasir
JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O)
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMEL n_ariffah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2637
NAMA Muhammad Hanif Mokhtaromi
JAWATAN Pembantu Operasi
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMEL mdhanif@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2637
NAMA Noraida Mohamed Shamsudin
JAWATAN Pembantu Setiausaha Pejabat
LOKASI Pejabat Am Ortopedik
EMEL noraida_mohd@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2637
NAMA Siti Khairiah Kamaruddin
JAWATAN Jururawat
LOKASI P4A12
EMEL ct_khairiah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2637
NAMA Sri Saliza Salleh
JAWATAN Jururawat
LOKASI P4A12
EMEL srisaliza@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2637
NAMA Tuan Nor Hafizah Tuan Ibrahim
JAWATAN Jururawat
LOKASI P4A12
EMEL tuan_fizah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2637
NAMA Siti Nur Jamilah Mokhtar
JAWATAN Jururawat
LOKASI  
EMEL siti_nur@upm.edu.my
TELEFON  03 8947 2637
 
NAMA Amirah Khairuddin
JAWATAN Jurupulih Perubatan (Fisioterapi)
LOKASI  
EMEL  amirah.k@upm.edu.my
TELEFON  03 8947 2637
Kemaskini Terakhir : Wed, 25 Jan 2017 (amirah.k)


Pejabat Am
Aras 4, Blok A (Akademik)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2367
Faksimili  

Makmal Ortopedik
Aras 6, Blok A (Makmal)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2584
Faksimili  

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017