Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
Sabtu - 25 Februari 2017
  • Instagram
  • facebook
  • twitter
Staf Sokongan

Pegawai Pengurusan dan Profesional

NAMA Safarina Mohammad Ismuddin
JAWATAN Pegawai Sains (Kanan)
EMEL safarina@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2495

Pegawai Pelaksana

NAMA Juita Chupri
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan (Kanan)
EMEL juita@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2493
NAMA Amrina Mohd Amin
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL amrina@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2493
NAMA Zamzarina Ahmad Bajari
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL areen@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2715
NAMA Rossalyna Rokmat
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL rossalyna@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2725
NAMA Marsitah Abdul Jalil
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL marsitah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2492
NAMA Norazmie Mohd Ramly
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL norazmie@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2725
NAMA Nor Saidatul Badariah Ismail
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL badariah_is@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2715
NAMA Nor Afifi Mohd Romli
JAWATAN Juruteknologi Makmal Perubatan
EMEL afifiromli@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2492
NAMA Siti Aishah Daud
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
EMEL siti_aishah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2725
NAMA Ahmad Fahmi Abdul Halim
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
EMEL ah_fahmi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2493
NAMA Mohammad Alif Jailani
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
EMEL alif@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2493
NAMA Maziana Mokhtar
JAWATAN Juruteknik Perubatan
EMEL maziana@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2725
NAMA Siti Hajar Ezura Muhammad
JAWATAN Pembantu Makmal
EMEL hajarezura@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2725
NAMA Norela Kamaruzaman
JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O)
EMEL norela_k@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2392
NAMA Anthonysamy Arokiasamy
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL ant@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2493
Kemaskini Terakhir : Thu, 27 Oct 2016 (mohdrizan)


Pejabat Am
Aras 1, Blok A (Akademik)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2392
Faksimili  

Makmal Patologi Kimia
Aras 2, Blok A (Makmal)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2495
Faksimili  

Makmal Imunologi
Aras 2, Blok D (Makmal)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2725/2492
Faksimili  

Makmal Hematologi
Aras 2, Blok B (Makmal)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2493
Faksimili  

Makmal Histopatologi
Aras 2, Blok B (Makmal)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2715
Faksimili  

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017