Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
Sabtu - 25 Februari 2017
  • Instagram
  • facebook
  • twitter
Staf Sokongan

Pengurusan & Profesional

Pegawai Sains

NAMA Suryati Muhammad Alinafiah
JAWATAN Pegawai Sains
BILIK Makmal Permakanan 1
EMEL suryati@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2594

Pegawai Dietetik

NAMA Nurliyana Naharuddin
JAWATAN Pegawai Dietetik
BILIK Makmal Dietetik
EMEL nurliyana@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2591
NAMA Mohd Sharfizam Saripuden
JAWATAN Pegawai Dietetik
BILIK Makmal Dietetik JPD
EMEL m_sharfizam@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2720
 
NAMA A'isyah Zafirah binti Abdul A'zim
JAWATAN Pegawai Dietetik
BILIK Postgraduate room/Bilik Tutor 
EMEL aishahzaf@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2459
 
NAMA Jazlina binti Syahrul
JAWATAN Pegawai Dietetik
BILIK Postgraduate room/Bilik Tutor 
EMEL jazlinas@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2459
 
NAMA Muhd Nazirul Asri bin Badrul Hisham
JAWATAN Pegawai Dietetik
BILIK Postgraduate room/Bilik Tutor 
EMEL mnazirulasri@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2459
 
NAMA Norhazwani binti Che Lah
JAWATAN Pegawai Dietetik
BILIK Postgraduate room/Bilik Tutor 
EMEL norhazwani@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2459

Pegawai Pelaksana

NAMA Balquiss Ahmad 
JAWATAN Setiausaha Pejabat
BILIK Pejabat Am Jabatan Pemakanan & Dietetik
EMEL balquiss@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2459
NAMA Nur Fadzilah Bt. Mohd Mokhtar
JAWATAN Pembantu Tadbir Operasi (P/O)
BILIK Pejabat Am Jabatan Pemakanan & Dietetik
EMEL nurfadzilah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2459
 
NAMA Nor Shafiza Bt. Zakaria
JAWATAN Pembantu Operasi
BILIK Pejabat Am Jabatan Pemakanan & Dietetik
EMEL shafiza@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2459
NAMA Che Maznah Ahmad
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
BILIK Makmal Pemakanan
EMEL cmaz@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2593
NAMA Syed Hasbullah Syed Kamaruddin
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
BILIK Makmal Pemakanan 1
EMEL s_hasbullah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2593
NAMA Eddy Ghadaffie Jamiauddin
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
BILIK Makmal Penilaian Kesihatan
EMEL eddy@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2453
   
NAME Nur Khairiah Daimah Sanupin
POSITION Penolong Pegawai Sains
ROOM Makmal Dietetik
EMAIL nurkhairiah@upm.edu.my
PHONE 03 8947 2421
NAMA Rohana Miran
JAWATAN Pembantu Operasi
BILIK Makmal Penilaian Kesihatan
EMEL rohana@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2421
NAMA Noor Hasmadi Adnan
JAWATAN Pembantu Makmal
BILIK Makmal Pemakanan 1
EMEL nhasmadi@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2593
NAMA Nurhidayah Ramly
JAWATAN Pembantu Makmal
BILIK Makmal Dietetik
EMEL r_nurhidayah@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2431

 

Kemaskini Terakhir : Tue, 07 Feb 2017 (m_sharfizam)


Pejabat Am
Aras 2, Blok C (Akademik)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2459
Faksimili  

Makmal Pemakanan 1 & 2
Aras 5, Blok C (Makmal)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2594/2593
Faksimili  

Makmal Pemakanan 3
Aras 7, Blok B (Makmal)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2760
Faksimili  

Makmal Dietetik
Aras 1, Blok D (Makmal)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2720/2591/2431
Faksimili  

Makmal Penilaian Kesihatan
Aras 1, Blok D (Makmal)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2421
Faksimili  

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017