Selamat Datang ke Laman Portal
FAKULTI PERUBATAN DAN SAINS KESIHATAN
Universiti Putra Malaysia
Isnin - 27 Februari 2017
  • Instagram
  • facebook
  • twitter
Staf Sokongan
PEJABAT AM JABATAN
NAMA Puan Asiah Ab. Rahman
JAWATAN Pembantu Tadbir (P/O)
EMEL haisa@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2541

MAKMAL SAINS TINGKAHLAKU
NAMA Puan Fadzlina Amir Shapuddin
JAWATAN Pegawai Sains
EMEL fadzlina@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2727
NAMA Puan Nahariah Mat Lia
JAWATAN Penolong Pegawai Sains
EMEL nahariahml@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2717
NAMA Encik Roslan Yusoff
JAWATAN Juruteknik Perubatan
EMEL roslan_y@upm.edu.my
TELEFON 03 8947 2717

KLINIK PAKAR PSIKIATRI UPM, HOSPITAL KAJANG
NAMA Puan Thilakaveni A. Ramasamy
JAWATAN Ketua Jururawat
EMEL thilakaveni@upm.edu.my
TELEFON 03 8739 6869
NAMA Puan Norihan Daud
JAWATAN Jururawat
EMEL norihandaud@upm.edu.my
TELEFON 03 8739 6869
NAMA Puan Norasikin Rahim
JAWATAN Jururawat
EMEL norasikin@upm.edu.my
TELEFON 03 8739 6869
NAMA Puan Nurul Fazida Abu
JAWATAN Jururawat
EMEL nurulfazida@upm.edu.my
TELEFON 03 8739 6869
NAMA Puan Noraziah Nasir
JAWATAN Jururawat
EMEL noraziah_nas@upm.edu.my
TELEFON 03 8739 6869
NAMA Puan Azzahra Azmi
JAWATAN Jururawat
EMEL azzahra@upm.edu.my
TELEFON 03 8739 6869
NAMA Encik Haslan Barahim
JAWATAN Pembantu Perubatan
EMEL haslan_barahim@upm.edu.my
TELEFON 03 8739 6869
NAMA Puan Ahthiletchmi A/P Mariappan
JAWATAN Pembantu Operasi
EMEL ahthiletchmi@upm.edu.my
TELEFON 03 8739 6869
Kemaskini Terakhir : Thu, 13 Oct 2016 (roslan_y)


Pejabat Am
Aras 3, Blok C (Akademik)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2541
Faksimili  

Makmal Sains Tingkahlaku
Aras 2, Blok D (Makmal)
Fakulti Perubatan & Sains Kesihatan
Universiti Putra Malaysia
43400 UPM Serdang, Selangor
Telefon    03 8947 2727/2717
Faksimili  

Porta Kabin
Hospital Kajang, Jalan Semenyih
43000 Kajang, Selangor
Telefon    03 8739 6869
Faksimili  

Polisi Privasi & Keselamatan | Penafian | Notis Hakcipta | Peta Laman | AJK Web |
Paparan terbaik menggunakan Internet Explorer, Safari, Firefox, Google Chrome dengan resolusi 1024 x 768
@2013 Universiti Putra Malaysia
  • SIRIM-UKAS
  • Valid CSS!
Kemaskini Terakhir : 15 Feb 2017